Puppies | Kutsikad
Kõik meie kutsikad on EKL tõutunnistusega, loovutusajaks on neile tehtud vajalikud ussikuurid, nad on läbinud arstliku tervisekontrolli, on kiibitud ja eakohaselt vaktsineeritud. Kutsikad müüakse koos kirjaliku lepinguga, nad saavad kaasa stardipaki, meie poolt ka igakülgne abi kutsika kogu edasise elu jooksul (k. a. nõustamine, koolitamine, näitustele ettevalmistamine, trimmimine, koerahoid jne.)

Soovi korral võimalus kutsikas broneerida.

Rohkem informatsiooni e-mailil


We are very thrilled about Sally's upcoming litter with the gorgeous English boy Keepa, at the beginning of August 2018!
We have been planning this combination for quite some time and are hoping for some beautiful, typy, truly golden-tempered puppies.
For any enquiries please drop us an e-mail at

~*~

Sally ja kauni inglise tšempioni Keepa kauaoodatud pesakonna sündi on oodata augusti alguses 2018!
Oleme seda kombinatsiooni planeerinud juba pikemat aega ning loodame sellest ilusaid, tõulisi, kuldse iseloomuga kutsikaid. Mõlematel vanematel on tehtud terviseuuringud ja on terved, kutsikad on geneetiliselt GR_PRA1 & GR_PRA2 vabad.Another litter due in early August 2018 is that of our Bona and Jason.
This will be the last litter for our Bona, and first for our young boy Jason. Both parents are typy and excellent movers, with sweet, golden temperaments and some lovely achievements to their names. We are very excited to see what this combination will produce!
For any enquiries please drop us an e-mail at

~*~

Augusti alguses on oodata ka pesakonda meie Bonalt ja Jasonilt.
See saab olema Bona viimane ja meie noore poisi Jasoni esimene pesakond. Mõlemad vanemad on tõulised, suurepärased liikujad, armsa ja kontaktse iseloomuga ning olnud ka edukad näitustel. Neil on tehtud terviseuuringud ja on terved, kutsikad on geneetiliselt GR_PRA1 & GR_PRA2 vabad.
Est & Lv Ch, Est JCh, Est W'13
Meiepere Joy Division
"Bona"


Meiepere Xanadu
"Jason"

Another litter due from Jason will be out of our Sophie, due in early August 2018.
We're expecting for this litter to probably be paler in colour with excellent quality coats, great pigment, nice expressions and of course sweet temperaments. Both parents have a hip score of A and elbow score 0.
For any enquiries please drop us an e-mail at

~*~

Jasonilt on oodata ka pesakonda meie Sophiega, samuti Augusti alguses 2018.
Sellest kombinatsioonist ootame ilmselt heledamat värvi, suurepärase karva kvaliteedi, pigmendi ja ilme, ning muidugi armsa, pehme iseloomuga kutsikaid. Mõlematel vanematel on tehtud terviseuuringud tulemusega A puusad ja 0 küünrad, kutsikad on geneetiliselt GR_PRA1 & GR_PRA2 vabad.
Meiepere Xanadu
"Jason"

We currently have a very promising young male puppy from a recent litter that we would consider letting go to a suitable active home - please find more photos of him here and a video here
Serious enquiries only, please drop us an e-mail at

~*~

Hetkel otsib kodu üks näitusepotensiaaliga isane kutsikas meie suvisest pesakonnast. Fotod ja sugupuu - siin. Link videole - siin.

Rohkem informatsiooni e-mailil